Sprzedaż oraz serwis okien i bram garażowych – Dla firm

Nasza firma istnieje na rynku od 2007 roku. Nabraliśmy wiele doświadczeń dzięki podejmowaniu się czasem bardzo trudnych i nietypowych zleceń.

SPRZEDAŻ i MONTAŻ

  • szlabanów
  • bram przemysłowych do hal , magazynów, warsztatów i garaży zbiorczych
  • bramy wjazdowe i automatyka
  • usługi ślusarskie

SERWIS i KONSERWACJA URZĄDZEŃ

Wszyscy wiemy jak ważne jest dla prawidłowego działania firmy prawidłowe i bezpieczne działanie wszelkiego rodzaju maszyn, urządzeń czy mechanizmów. Każdy z tych elementów ma za zadanie skutecznie spełniać swoje zadanie. Aby było to możliwe należy okresowo zakonserwować jego pracujące części, dokonać niezbędnych regulacji oraz sprawdzić, czy przypadkiem nie ma jakiejś części, której uszkodzenie może spowodować znaczne straty i niedogodności.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. okna Drutex, Veka i Aluplast, najwyższej jakości bramy garażowe, a także drzwi zewnętrzne oraz drzwi wewnętrzne. Proponujemy też Państwu różnego rodzaju parapety, jak również serwis bram garażowych i automatyki do bram.

Możemy objąć opieką szlabany, bramy garażowe, przemysłowe, wjazdowe ogrodzeniowe oraz ich automatykę.

Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą lub potrzebne będą bardziej szczegółowe odpowiedzi, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod następującymi numerami telefonów:

KONTAKT:

22 761-07-57
0502-506-118
ultra-jk@wp.pl

Dysponujemy dobrze przeszkolonym zespołem i zapleczem technicznym aby w jak najszybszym czasie usunąć przyczynę awarii.

z poważaniem
Justyna Kołek