Drzwi garażowe

Zewnętrzne

W ofercie firmy Ultra znajduje się szeroki wybór bram garażowych znanych i cenionych producentów, takich jak: Normstahl, Nice oraz Wiśniowski. Firma oferuje bramy: sekcyjne górne i boczne (nazywane również segmentowymi), uchylne, tradycyjne 2-skrzydłowe, rolowane, przemysłowe oraz pełną automatykę do bram garażowych. Dostępne są zarówno bramy metalowe, wykonane z paneli o dużej grubości, ocynkowane i pomalowane proszkowo. Firma zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale również montażem i serwisem oferowanych produktów. Oferuje bezpłatny pomiar i wycenę w domu klienta.

Nowoczesna brama garażowa montaż jest wykonana z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują skuteczną izolację cieplną oraz efektywne zabezpieczenie antywłamaniowe. Bramy dostępne są w nowoczesnych, klasycznych oraz rustykalnych wzorach, dzięki czemu będzie można je dopasować do każdego budynku. Dostępne są w szerokiej palecie kolorów i wzorów.

Mamy szeroki wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Drzwi zewnętrzne dostępne są w wersji stalowej i drewnianej. Produkowane są przez takich znanych producentów, jak KMT, Wikęd oraz Agmar. Producentami nowoczesnych i klasycznych drzwi wewnętrznych są firmy Intenso oraz Agmar.

Firma Ultra oferuje kompleksowe usługi związane z zamówieniem drzwi oraz bram garażowych. Brama garażowa może zostać zamontowana przez pracowników firmy podobnie, jak drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Usługa obejmuje szczegółowy i precyzyjny pomiar w domu klienta, montaż oraz serwis. Bramy garażowe, drzwi zewnętrzne i wenętrzne oraz montaż objęte są kilkuletnią gwarancją producenta. Wszystkie oferowane wyroby wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu klient otrzymuje gwarancję bezpieczeństwa antywłamaniowego i ochronę cieplną. Wyroby oferowane przez firmę Ultra, takie jak bramy , drzwi zewnętrzne stalowe czy drewniane cechuje oryginalny desing. Drzwi, bramy i okna można z łatwością dopasować do stylu, w jakim utrzymany jest cały dom.

Zapraszamy też do zapoznania się z naszą ofertą okien Aluplast i od innych uznanych producentów.